HOME » BARCLAYS PREMIER LEAGUE (PREMIERSHIP) » ARSENAL 3 - 0 HULL

poziom 3

Lokalizacja: woj. Mazowieckie

Posty: 133 #392443
Od: 2009-11-20
Arsenal Londyn pokonał Hull City 3 - 0! Nie powinno to nikogo dziwić. Na meczu nie było Francesca Fabregasa i Robina van Persie'ego, ale za to na meczu wystąpił Arszawin jako napastnik, ale nie gola nie strzelił. Do przerwy było 1-0 dla Kanonierów po niesamowitym strzale z rzutu wolnego przez Denilsona! Skończył się czas doliczony od razu jak piłka kopnięta przez Denilsona dotknęła siatki! Po rzucie wolnym Sędzia zawołał zawodników na przerwę, która trwała przez kwadrans. 1 - 0! Gola strzelił Denilson! Zaczęła się II 45-minutowa połowa gry. Gwizdek sędziego i zaczynamy II połowę! Mamy 59 minutę i Brazylijczyk Eduardo strzela gola! Mamy bramkę i 2-0 dla podopiecznych Arsene Wengera! Mecz nie zawierał bramek do 80 minuty! Gol dla Arsenalu! Piłka zostaje uderzona do bramki przez Diaby'ego! Teraz sędzia gwiżdże po raz ostatni! Ostateczny wynik meczu to 3-0 dla drużyny z Londynu! Teraz opuszczamy Emiretes Stadium! Po świętach, które skończą się w Anglii wracamy na Emiretes Stadium na spotkanie Arsenalu Londyn z Aston Villą po świętach w Anglii, które trwają jeden dzień w Anglii! Tygrysy po świętach w Anglii zmierzą się u siebie z drużyną z Old Trafford czyli z Manchesterem United! Oba zespoły Arsenal Londyn i Hull City od razu po świętach 26 grudnia w XIX kolejce spotkań!