HOME » LIGA BBVA (LA LIGA) (PRIMERA DIVISION) » BARCELONA PO RAZ POLEJNY POKONUJE REAL MADRYT

Posty: 133 #377537
Od: 2009-11-20

Ilość edycji wpisu: 1

Ilość edycji Admina: 2
Barcelona wygrała z Realem Madryt 1:0! W poprzednim sezonie było 6:2 dla Barcy, a teraz w tym meczu gola dla Barcelony strzelił Zlatan Ibrahimović! Wychowanek Malmö FF Zlatan Ibrahimović to świetny zawodnik! Po pięknym golu Zlatana Ibrahimovicia Barcelona pokonała Real Madryt 1:0. Wcześniej kapitalnej sytuacji nie wykorzystał Cristiano Ronaldo. Barcelona przez pół godziny grała w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Busquetsa. W 20. minucie powinno być 1:0 dla Realu. Po ślicznym podaniu Kaki Ronaldo znalazł się sam na sam z Valdesem, ale trafił prosto w bramkarza. Jedynego gola meczu zdobył w 56. minucie Zlatan Ibrahimović, który wykorzystał dośrodkowanie Daniego Alvesa.
Dzięki zwycięstwu 1:0 w Gran Derbi Barcelona została nowym liderem Primera Division. Strzelec gola, Zlatan Ibrahimovic pojawił się na boisku w drugiej połowie. Pięć minut po wejściu na murawę, zdobył zwycięską bramkę. Największe europejskie gazety doceniają dokonanie Szweda. - Zlatan Ibrahimović ukarał Real Madryt , który grał lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Barcelona zwyciężyła dzięki trafieniu Szweda, który otrzymał niesamowite podanie od Alvesa. Drużyna z "Katalonii" jest liderem! - komentuje spotkanie - Spotkanie potwierdziło, że dwie hiszpańskie potęgi mają się dobrze. Nie brakowało emocji, pasji, taktyki, ale zapewne wielu wyobrażało sobie, że mecz będzie bardziej widowiskowy. Barcelona ma dwa punkty przewagi nad swoim odwiecznym rywalem - pisze "La Gazzetta dello Sport"!

Od: 2009-11-24
Fajnie że wygrali, nie wiem czy przy golu nie było minimalnego spalonego..Bramka super..pan zielony