poziom 3

Lokalizacja: woj. Mazowieckie

Posty: 133 #384678
Od: 2009-11-20
W meczu Champions League w walce o przetrwanie w LM Bayern Monachium wygrywa z Juventusem 1:4! Bayern rozbił Juventus 4:1 choć pierwszy stracił bramkę i to słabo spisujący się przez cały sezon Bawarczycy zagrają w kolejnej fazie. Awans z grup A-D wcześniej zapewniły sobie: Bordeaux, Manchester, Porto i Chelsea. We wtorek awansowały: Bayern, CSKA, Real i Milan! Pierwszy ze "Starej Damy" strzelił David Trezeguet w 19 minucie meczu, później z Bayernu Monachium w 30 minucie z rzutu karnego strzelił Butt, potem znowu z Bayernu Monachium w 52 minucie meczu Olic, po raz kolejny z Bayernu strzelił Gomez w w 83 minucie i w końcówce meczu w 92 minucie gola strzelił Tymoshchuk!