poziom 3

Lokalizacja: woj. Mazowieckie

Posty: 133 #383251
Od: 2009-11-20
Lazio i Roma ukarane po derbach Rzymu, a Juventus po meczu z Interem Mediolan za wybryki swoich kibiców. Kara nie ominęła też trenera Interu Mediolan Jose Mourinho. Lazio i Roma muszą zapłacić po 40 tysięcy euro grzywny za to, że w pierwszej połowie derbów Rzymu sędzia musiał na sześć minut przerwać spotkanie, bo kibice rzucali racami. 25 tys. euro zapłaci Juventus za rasistowskie odzywki i przyśpiewki swoich kibiców podczas wygranego 2:1 meczu z Interem Mediolan. Trener Interu, Jose Mourinho nie poprowadzi swojej drużyny z ławki w najbliższym ligowym meczu. Mourinho w pierwszej połowie derbów Italii został odesłany na trybuny po sarkastycznych gestach w kierunku sędziego.